Īsumā par nodarbību

Es ticu, ka mums visām gribas parūpēties par sevi, bet kosmētikas industrija bieži mums liek justies, ka tas, ko un kā darām, nav pietiekami. Vajadzīgi tādi un tādi līdzekļi, nepieciešamas šādas procedūras un, nedod Dievs, arī kāds filleris, botoks vai lāzeris, lai mēs kļūtu skaistākas. Tomēr es ticu, ka tas viss nemaz nav vajadzīgs. Pietiek ar mazumiņu un ļoti lielu vienkāršību savā sejas ādas kopšanā, lai mūsu āda starotu, būtu vesela un skaista. Par to visu padziļināti būs šī nodarbība. Nodarbība sastāv no lekcijas sadaļas, kurā iepazīstināsim, izglītosim, iedvesmosim un iedosim rīkus, ko var darīt savas ādas labā, izmantojot dabīgus līdzekļus, un diskusijas sadaļas, kurā mēs atbildam uz auditorijā esošo sieviešu jautājumiem. Šajā nodarbībā uzzināsi, kā vari parūpēties par savu ādu, pat neliekot neko uz tās, kā mainīt savus ieradumus, lai netraumētu savu ādu, kā skatīties uz sejas ādas kopšanu kopumā un kā izmantot sejas fitnesu, lai uzlabotu sejas ovālu, sejas ādas kvalitāti, kā arī aizkavēt un pat samazināt vecuma krunciņas. Diskusijā padalāmies ar visu, ko un kā darām mēs pašas, kā arī ar praktiskiem masāžas un stiepšanās vingrinājumiem, kas palīdzēs uzlabot sejas ādu. Mēs visas esam īstas šīs tēmas entuziastes un vēlamies, lai saņem ne tikai iedvesmu, bet daudz praktisku ideju. Mēs vēlamies iedot iedrošinājumu, ka nav jāizpērk veikali tukši, lai uzturētu veselu un mirdzošu sejas ādu. Mēs vēlamies nodot to sajūtu jums, jo pašas gan ticam, gan praktizējam to ikdienā.

Nodarbībā iegūsi

 • IEDVESMU. Mēs visas ar savām zināšanām un līdzšinējo pieredzi iedvesmosim pārskatīt savu sejas ādas kopšanu un varbūt padarīt to vienkāršāku un piepildītāku ar dabīgiem līdzekļiem.

 • INFORMĀCIJU. Mūsu stāstīto varēsi sākt pielietot kaut nākamā dienā. Paskatīties uz savu ikdienu, novērtēt sava miega kvalitāti, izrevidēt kosmētikas plauktiņu un vēl daudz ko citu skaistākai sejas ādai.

 • PRAKSI. Mēs visas dalāmies ne tikai ar idejām, bet arī praktiskiem padomiem, kā uzbūvēt savu kopšanas rutīnu tā, lai seja iegūtu visvairāk. Kā ivērtēt savu kosmētikas plauktiņu, kā pareizi uzlikt krēmu un kā katru dienu pastiepties, lai sejas āda starotu.

 • VIEGLUMU. Šis nāk no mums visām - vieglums un vēss prāts šajos jautājumos. Neaģetējam un nenosodām, bet mēģinām iedot vieglu un saprotamu informāciju labākai dzīvei.

Nodarbībā piedalās

Laura Arnicāne

seekthesimple.com autore

Zero Waste un minimālisma praktizētāja, kas arī pamatīgi attiecas uz sejas ādas kopšanu. Pirms pieciem gadiem bija iedzīvojusies sarkanajā aknē, kas pamatīgi iedragāja gan sejas ādas izskatu, gan pašapziņu. Pēc daudziem līdzekļiem un smalkām procedūrām atrada Vinetu un viņas sejas kopšanas filozofiju, kas arī pielika punktu aknei. Sejas ādas problēmas nav atgriezušās, bet tāpat arī nav atgriezušies simtiem sejas līdzekļu.

Ilze Pētersone

Sejas modelēšanas un fitnesa trenere

Ikdienā friziere, bet kopš 2011.gada pasniedz sejas fitnesa nodarbības. Savās nodarbibās viņa iemāca, kā var izmasēt, izstiept, izvingrināt sejas un kakla muskuļus, lai pamatīgi uzlabotu sejas ādu un sejas ovālu. Šajā nodarbībā viņa dalījās ar informāciju, kā mūsu sejas ādas noveco un ko var darīt lietas labā, lai kādus procesus aizkavētu vai pat uzlabotu. Lekcijā viņa rāda “pirms un pēc” bildes no savām klientēm, kuras visas izskatās mazliet apstrādātas ar fotošopu. Ilze gan šo rīku nemāk lietot, bet māk pielietot savas zināšanas!

Vineta // Kosmētiķe

Kosmētiķe jau vairāk kā 15 gadus. Praktizē mazliet citādu kosmētiķes praksi, izmantojot tikai sejas masāžu, pulēšanu un ādas un ovāla uzlabošanu ar kristāliem un akmeņiem. Viņa ir palīdzējusi daudziem “izkārpīties” no pumpām, aknes, rētām, pigmentu pleķiem un vēl daudzām citām sejas problēmām, bet ikdienā strādā arī ar veselām sejas ādā un padara tās mirdzošākas, gludākas un skaistākas.

Nodarbības pārskats

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kā varu norēķināties par nodarbību?

  Norēķināties vari ar jebkuru maksājumu karti.

 • Vai varu maksāt ar bankas pārskaitījumu?

  Jā, protams. Atsūti savu vārdu un uzvārdu uz andis@seekthesimple.com, un mēs Tev nosūtīsim rēķinu apmaksai. Kad saņemsim apmaksu, nosūtīsim pieeju nodarbībai.

 • Vai ir iespēja šo nodarbību uzdāvināt kādam citam?

  To mēs noteikti varam piedāvāt. Ja tāda interese ir, raksti mums uz e-pastu andis@seekthesimple.com.

 • Vai varu nodarbību apmaksāt no uzņēmuma?

  Jā, protams. Atsūti uzņēmuma rekvizītus uz andis@seekthesimple.com, un mēs Tev nosūtīsim rēķinu apmaksai.

 • Vai nodarbību varu noskatīties tikai vienu reizi?

  Nē, nodarbību vari skatīties atkārtoti tik reizes, cik vēlies.

 • Neatradi sev aktuālo jautājumu?

  Droši raksti mums uz andis@seekthesimple.com, un mēs centīsimies pēc iespējas ātrāk Tev atbildēt.

Vēlos iegūt dabīgi skaistu sejas ādu

esi sveicināta mūsu bariņā!