Mēs zinām, ka tu gribi būt cilvēks, kurš ir pārliecināts par sevi un saviem spēkiem un kurš  ikdienā dara lietas, kas virza tuvāk saviem mērķiem. Lai to izdarītu, ir nepieciešams veidot jaunus ieradumus. 

Problēma ir tā, ka cilvēki bieži vien entuziastiski pieķeras jauniem ieradumiem, bet jau pēc neilga laika attopas, ka tie ir pazuduši no ikdienas. Un tas sagrauj pārliecību un ticību saviem spēkiem, jo atkal nav izdevies.

Jā, mēs zinām arī to, ka ieviest jaunus ieradumus un kur nu vēl pieturēties pie tiem ilglaicīgi, ir sasodīti grūti. Tāpēc esam izveidojuši šo kursu, lai iedotu gan zināšanas par ieradumu veidošanu, gan atskaitīšanās sistēmu, kura palīdzēs pie tiem pieturēties. Lai tu varētu savā ikdienā justies kā uzvarētājs!

Kursā tu iegūsi

 • Ieradumu, kas paliek

  Iemācies sistēmu, kas palīdzēs ne tikai izveidot, bet arī uzturēt tavus ieradumus nākotnē.

 • Pārliecību par saviem spēkiem

  Pēc kursa varēsi teikt, ka esi cilvēks, kurš ne tikai sapņo, bet arī rīkojas.

 • Atskaitīšanās partnerus

  Mēs sadarbosimies un atbalstīsim viens otru kursa laikā, bet partnerību varēsiet turpināt arī pēc tā!

Kā tas izskatīsies:

Kursa darbība ir no 8. jūnija līdz 3. jūlijam.

 • Piesakies kursam, iegūsti video lekcijas un uzdevumus, kas Tev palīdzēs veiksmīgāk izveidot jauno ieradumu.

 • Kursa laikā mūsu izveidotā atskaitīšanās programma, ļaus Tev pie jaunā ieraduma pieturēties.

 • Kursa beigās Tev ir izveidots jauns ieradums un Tu zini, kā veiksmīgi veidot arī savus nākamos ieradumus.

Ko citi saka par šo kursu

“Just do it, nav, ko šaubīties, ja vēlies ko mainīt savā dzīvē, tad šis kurss ir ļoti labs, lai iedvesmotos un sāktu darīt. Andī un Laurā ir ļoti patīkami klausīties un viegli uztvert dzirdēto, jo šķiet, ka savējie sēž priekšā. Pasniegšanas veids ir ērti piemērots ikvienam. ”

Dace Alpa

“Ja ir kāds ieradums jāpaņem aiz čupra un jāpasaka, kurš te ir saimnieks, tad šis kurss ir īstā vieta, kur to darīt. Ieradumu ieviešanas metodes par kurām stāsta Laura un Andis ir ļoti saudzīgas, bet ar ilgtspējību dzīvot. Nu tā pa mazam gabaliņam uz lielu izdošanos. ”

Laura Ditke

“Esmu sākusi vingrot pati mājās ar prieku, ko neesmu nekad mūžā darījusi pirms tam (man ir 58 gadi).”

Iveta Pikmeistere

“Kursā ieguvu apziņu, ka viss ir iespējams, ja uz to virzāmies soli pa solim un instrumentus, ar kuru palīdzību varu ieviest jebkuru ieradumu.”

Gunita Rečkina

Bonusā iegūsi

 • Video "Kā atbrīvoties no sliktajiem ieradumiem"

  Vai tev ir kādi sliktie ieradumi, no kuriem galīgi nesanāk atbrīvoties? Tev vairāk nebūs jāuzticas savam gribasspēkam, lai tiktu no tiem vaļā. Pēc kursa beigām tev būs strādājoša sistēma, kas palīdzēs izskaust sliktos ieradumus!

 • Ieradumu kalenedāru visam gadam

  Kursa sākumā tu saņemsi minimālu un funkcionālu kalendāru, kurā varēsi atzīmēt savas izdošanās.

 • Mini-kursu "Mazāk ekrānu 5 dienās"

  Pēc kursa beigām tu saņemsi 5 video mini-kursu, kurā parādīsim, kā samazināt ekrānos pazaudēto laiku, lai veltītu to sev svarīgākām nodarbēm.

Kāda ir kursa uzbūve?

 • Kursa darbība būs no 8. jūnija līdz 3. jūlijam.
 • Kurss norisināsies Facebook slēgtajā grupā, lai radītu drošu un iedvesmojošu vidi. Uzaicinājumu pievienoties grupai nosūtīsim tev uz e-pastu.
 • Kursa laikā būs 3 Zoom zvani mazās grupās, kuru laikā varēsim aprunāties un palīdzēt katram dalībniekam.
 • Katram dalībniekam būs iedalīta mazā atskaitīšanās grupa, kurā būs 3 cilvēki. Šajā grupiņā atskaitīšanās būs regulāra. Mazie trijnieki ir paredzēti, lai iedvesmotu un atbalstītu viens otru procesā.
 • Slēgtajā FB grupā mēs regulāri dalīsimies ar maziem iedvesmas ierakstiem, kas palīdzēs Tev turpināt darboties.
 • Lai motivētu visus darboties kopā kursa gaitā, FB grupa būs aktīva līdz jūlija beigām. Atskaitīšanos savā trijniekā varēsiet turpināt arī pēc kursa. 

Svarīgie datumi

Atzīmē tos savā kalendarā.

 • 8. un 15. jūnijs (video+uzdevumi)

  Tu saņem video un uzdevumus par to, kā veiksmīgāk ieviest jauno ieradumu un kā pie tā vieglāk pieturēties.

 • 9. , 16. un 30. jūnijs (grupas zvani)

  Tu pievienojies Zoom grupas zvanam, kurā aprunāsimies ar katru no jums, un tu atskaitīsies par padarīto uzdevumu (tiks piedāvāti dažādi laiki).

 • Jāņu nedēļa

  Zoom nebūs, bet atskaitīšanās mazajās grupiņās turpinās.

Laura un Andis Arnicāni

Mums patīk izzināt, praktizēt, eksperimentēt un atrasto pielāgot savam dzīvesveidam, un to palīdzam darīt arī citiem. Visas kursā izmantotās metodes esam izmēģinājuši uz savas ādas, kā arī nodevuši vairāk kā 200 citiem cilvēkiem.

Ko citi saka par mums

“Cik skaistu darbu Andis un Laura dara priekš citiem – pa maziem solīšiem māca, kā sakārtot dzīvi. Tāda kā dzīves skola. Viņu materiāls būtu jāliek skolās kā obligātās stundas, un ticu, ka būtu maksimāli interesantāk un vērtīgāk par dažu labu priekšmetu.”

Līga Rīga

“Gribu izsacīt skaļi, ka Andis un Laura ir super. Dēļ viņiem šobrīd daru crazy lietas. Pa šo gadu esmu sākusi dzīvot dabai daudz draudzīgāk un es eju aukstā ūdenī. Viņi ir jaudīgs pāris, kurš palīdz padarīt arī manu dzīvi maķenīt jaudīgāku, paldies par to.”

Lūcija Rošāne

“No Lauras un Anda esmu ļoti daudz mācījusies un ieguvusi. Kā vienu no pēdējiem, lielajiem ieguvumiem varu minēt to, ka šogad esmu realizējusi projektu, kurš man un maniem klientiem ir nozīmīgs un vērtīgs, bet kuru visu laiku biju atlikusi. ”

Zanda Baha, "ZanziBach" online šūšanas apmācību veidotāja

“Laura un Andis ar savu piemēru man ikreiz atgādina, ka skrējienā ir jāizpūš. Apzinātība, iekšējs miers un dzirkstošas personības – tā es viņus raksturotu no malas.”

Žanete Eglīte

“Es viņus mazliet mīlu, jo viņi sevi neceļ tronī, viņi dalās savās neveiksmēs un iedrošina citus mēģināt darīt un nebaidīties kļūdīties. Godīgi sakot es esmu izmainījusi savu dzīvi pateicoties viņiem!”

Sofija Upatniece

“Līdzīgi kā Laura un Andis, arī es laika gaitā esmu transformējusi gan savu domāšanas veidu, gan ieradumus, gan attieksmi. Lauras un Anda ikdienas paradumi un domāšanas veids mani nudien ir iedvesmojuši laimīgākai un vienkāršākai ikdienai! ”

Daina Rusule

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Ko darīt, ja kādā no datumiem netieku?

  Video lekcijas tiks publicētas 8. un 15. jūnijā, un tās varēs noskatīties visas dienas garumā. Grupas zvani notiks 9., 16. un 30. jūnijā, kur tiks piedāvāti 3 dažādi laiki. Katram kursa dalībniekam būs iespēja izvēlēties sev piemērotāko laiku. Grupas zvani jāapmeklē obligāti.

 • Cik ilgi man būs pieejams kursa materiāls?

  Kursa materiāls slēgtajā FB grupā Tev būs pieejams līdz augusta beigām.

 • Cik daudz laika nepieciešams, lai piedalītos kursā?

  Līdz 3 stundām nedēļā. Video lekcijas būs katra līdz 60 minūtēm. Katrs grupas zvans būs 60-90 minūtes. Papildus būs īsa 1min atskaitīšanās saviem grupas biedriem katru dienu.

 • Nelietoju Facebook. Kā man rīkoties?

  Visa šī kursa darbība un informācija tiks likta Facebook slēgtajā grupā, tāpēc savs Facebook konts būs nepieciešams. Ja Facebook ikdienā nelieto, vari izveidot kontu tikai šī kursa vajadzībām.

Citi norēķinu veidi

 • Kā notiek apmaksa?

  Norēķināties vari ar jebkuru bankas maksājumu karti.

 • Vai varu apmaksu veikt ar bankas pārskaitījumu?

  Droši sūti mums e-pastu uz andis@seekthesimple.com, un mēs izrakstīsim tev rēķinu. Pēc apmaksas saņemšanas pievienosim tevi grupai.

 • Vai varu šo kursu iegādāties kā DĀVANU?

  Droši sūti mums e-pastu andis@seekthesimple.com, un mēs izrakstīsim tev rēķinu. Pēc apmaksas saņemšanas, nosūtīsim smuku dāvanu karti, ko varēsi izdrukāt.