Īsumā par lekciju

Mūsu dzīve sastāv no strādāšanas un atpūtas. Tik žēl, ka lielākoties svara kauss uz darba pusi velk stipri vairāk kā uz atpūtas. Mēs vēlējāmies to mainīt, un, ziniet, atradām savu veidu, kā to dabūt gatavu. Tas nenozīmē, ka nestrādājam vispār, bet šobrīd noteikti varam izvēlēties strādāt tikai tos darbus, kuri liek sirdīm gavilēt! Mēs gribam, lai ir vairāk tādu indivīdu, pāru un ģimeņu, kas var paņemt brīvu otrdienas pēcpusdienu un aiziet paslidot. Vai padzert kopā kafiju, vai pastaigāties mežā. Nu, jūs jau sapratāt – vienkārši baudīt vairāk tās lietas, kas mūsu dzīves patiesi piepilda un kas patiesībā nemaz nav lietas. Par to arī šī lekcija – kā atrast balansu savā darba-atpūtas lauciņā, kā piedzīvot mierpilnāku dzīvi un kā ķerties klāt sapņu darbiem jau tūlīt, ne dienā, kad saule uzspīdēs no pareizā rakursa. Lekcija iedos gan praktiskus padomus, gan pieredzes stāstus, bet visvairāk tiesi iedvesmu, kas iespējams atmodinās to sajūtu, ka jāķeras lietām klāt pēc iespējas ātrāk. Citādi mēs te tā sēžam darbos, kas nepatīk, pārstrādājam jēgu un sapņojam, kā veidosim savu biznesu, kad naudas, laika un enerģijas būs vairāk.

Lekcijas pārskats

Atsauksmes

Ko par lekciju saka tie, kas to jau dzirdējuši.

“Laura un Andi, liels paldies par šo lekciju! Ārštatnieks esmu bijusi lielāko daļu sava darba mūža (un tas ir 20+ gadus). Es ļoti vēlos, kaut šādus padomus būtu saņēmusi krietni, krietni ātrāk. Tas man būtu ietaupījis daudz nervu (un personīgās dzīves mēnešu un gadu), jo pie vairuma secinājumu tiku nonākusi caur personīgo pieredzi un kļūdām. Ļoti vērtīga lekcija – pilnīgi noteikti ne tikai frīlanceriem. Jo stāsts jau ir par mierīgāku, piepildītāku dzīvesveidu.”

Inese Bernsone

“Pieteicos šai lekcijai, jo tēma mani urdīja jau kādu laiku. Bija sajūta, ka it kā jau dzīvē viss ir lieliski, jūtos labi, esmu aktīva, visur iesaistos, visur gribu paspēt, un tas arī izdodas. Līdz kādu dienu saprotu, ka no šī visa jūtos ne tikai nogurusi, bet ka tā tam nemaz nav jābūt. Lai arī šajā visā pavisam noteikti maznozīmīgi nav emocionālie aspekti, nevar noliegt, ka sava ietekme bija vēlmei iegādāties to, kas man trūkst. Šeit milzīgs pluss Lauras stāstītajam, jo viņa perfekti raksturoja sajūtu, ka visu laiku kaut kas vēl ir jānopērk, tikai viena lietiņa, lai justos apmierināta uz visiem 100%. Lai arī vēl aizvien sastopos ar šīm grūtībām, saprotu, ka neesmu vienīgā, kuru iekšēji urda sajūta, ka dažas lietas ir ieņēmušas nepareizo virzienu un vērtību skalu.”

Sabīne Jančauska

“Ja Jūs zinātu, cik iedrošinoši ir viņu stāsti, ka riskēt un būt drosmīgiem nav tik viegli, kā no malas izskatās. Bet izdodas! Un kā vēl! Pēc lekcijas bija radušās situācijas, kad klusas, baiļpilnas prātošanas vietā, divas reizes ar vīru izspēlējām spēli "kas ir trakākais, kas var notikt". Un tas tiešām palīdzēja! Par pirmo nelielo uzvaru uzskatu, ka tieši pēc lekcijas sekojošā Black Friday, neņēma virsroku par mani. Un tā ir forša sajūta. Katru dienu turpinu cīņu ar ieradumu darīt pa vecam, bet pat mans konta izraksts ir ar lielāku pluss zīmi, kā līdz šim. Un tas jau ir objektīvs pierādījums! ”

Sabīne Jančauska

“No šī lekcijas ieguvu: 1. Motivāciju tam, ka ir iespējams dzīvot dzīvi tādu, kādu Tu patiešām to vēlies. Uz to tikai mērķtiecīgi ir jātiecas. 2. Pateicības māksla. Lai cik pašsaprotami tas mums neliktos, katru brīdi jābūt pateicīgam par visu, kas Tev ir. 3. Skaistākās lietas dzīvē nemaz nav lietas jeb samīļo savu bērnu, piezvani vecākiem un pasaki paldies, uzaicini vakariņas savus mīļos, pavadiet laiku kopā, piepildi savus sapņus. Atmiņas, sajūtas, kopā pavadītais laiks, emocijas. Tās mums neviens, nekad neatņems. Noteikti iesaku ikvienam noskatīties šo lekciju un, ja pat tā neizmainīs Jūsu domāšanu vai ikdienu, tā liks aizdomāties par savām dzīves prioritātēm un laiku (jeb kā mēs to tērējam), kas ir pati dārgākā valūta mūsu dzīvēs. Sirsnīgs paldies Laura un Andi!”

Justīne Čerņavska

“Lekcijas gaitā visai kārtīgi aizdomājos par mūsu ikmēneša tēriņiem un vēlmju skaitu, kas tiecās nevajadzīgi un neizskaidrojami augt proporcionāli ieņēmumu pieaugumam. Es atskārtu, ka nav taču jāstrādā tās neskaitāmās stundas, lai konta kopsavilkumā ieraudzītu x ciparu. Ir vienkārši jāizvirza tēriņu prioritātes un jāsamazina muļķīgi, impulsīvi pirkumi. Tāpat arī lekcija spēja iedrošināt uzņemties riskantākus izaicinājumus, parādot to, ka izgāšanās sliktākais scenārijs nemaz nav tik šausmīgs, kā mēs bieži vien iedomājamies, lai atrunātu sevi no kustības. Ja Tu domā, ka apzinies visus savus slēptos un neslēptos tēriņus, Tu visticamāk maldies. ”

Roberts Naglis

“Ja būtu jāpasaka trīs lietas, kuras iedvesmoja, tad tās būtu: Lauras interesantā lekcijas vadības manieri (bija aizraujoši skatīties), cik uzskatāmi tika parādīts vidējā cilvēka dienas ritms, un ieteikumi par lietām un to vajadzību ikdienā. Tiem kas apsver, vai pieredzēt šo lekciju, es teiktu, ka nav variantu – ta sir jādara!”

Edgars Bartulāns

Un vēl...

5 reitings

Labs sākums, lai spertu soli tuvāk sev un savām vēlmēm

Auda Fjodorova

Es jau diezgan labu laiku sekoju Lauras un Anda gaitām minimālisma un zerowaste dzīvesveidā. Ir daudzas lietas, ko gribu pamēģināt, bet neesmu saņēmusies, lai izdarītu. Visu laiku nodarbojos ar prokrastināciju un atliku, nu ir pienācis laiks spert...

Lasīt vairāk

Es jau diezgan labu laiku sekoju Lauras un Anda gaitām minimālisma un zerowaste dzīvesveidā. Ir daudzas lietas, ko gribu pamēģināt, bet neesmu saņēmusies, lai izdarītu. Visu laiku nodarbojos ar prokrastināciju un atliku, nu ir pienācis laiks spert atlikušos soļus, lai dzīvotu tādu dzīvi, kas man dod prieku. Viens no galvenajiem soļiem, kas bija jāveic - aiziet no esošā darba un sākt beidzot darīt to, kas man dod prieku. No darba aizgāju. Tagad mazliet aizraujos ar "atlikšanu", bet nu jau virzos atkal uz priekšu. Šī lekcija atkal atgādināja par to, ka mūs ierobežo tikai pašu bailes no nezināmā, no tā, ka nepietiks naudas, no tā, ka nesanāks utt. Attaisnojumu ir ļoti daudz. Interesantākais ir tas, ka attaisnojumus, lai nedarītu, ir vieglāk atrast, nekā pamatojumu darīšanai. Man ļoti patika, ka Laura vienkāršā un ļoti interesantā veidā stāstīja par to, ko darīt, lai šīs bailes jeb "sliktākais, kas var notikt", pārvarētu. Esmu atkal savu "bateriju" uzlādējusi un varu doties turp, kur sirds sauc. Paldies! Ar nepacietību gaidu arī kapsulas garderobes lekciju, jo domāju, ka, lai arī esmu tai pietuvojusies, tomēr varēšu gūt sev vēl kādas atziņas.

Lasīt mazāk

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Vai ir iespēja šo lekciju uzdāvināt kādam citam?

  To mēs noteikti varam piedāvāt. Ja tāda interese ir, raksti mums uz e-pastu andis@seekthesimple.com.

 • Kā varu norēķināties par lekciju?

  Norēķināties vari ar jebkuru maksājumu karti.

 • Vai lekciju varu noskatīties tikai vienu reizi?

  Nē, lekciju vari skatīties atkārtoti tik reizes, cik vēlies.

 • Vai varu lekciju apmaksāt no uzņēmuma?

  Jā, protams. Atsūti uzņēmuma rekvizītus uz andis@seekthesimple.com, un mēs Tev nosūtīsim rēķinu apmaksai.

 • Neatradi sev aktuālo jautājumu?

  Droši raksti mums uz andis@seekthesimple.com, un mēs centīsimies pēc iespējas ātrāk Tev atbildēt.

Noteikti vēlos noskatīties lekciju

hei, un mums liels prieks par to!